РОЗШИРЮЄМО ПРОФЕСІЙНУ СПІВПРАЦЮ

БезымянныйЗ метою  об'єднання професійних  зусиль  для розвитку галузі безпеки життєдіяльності людини, захисту фахових інтересів, взаємної координації науково-дослідної  та викладацької роботи, обміну досвідом, задоволення професійних потреб,  сприянню освіті, навчанню та підвищенню фахового рівня, надання методичної та практичної допомоги викладачі кафедри цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності – зав. кафедри, професор, д.п.н. С.В. Шмалєй, доцент, к.м.н. Т.О. Маланчук, ст. викладач, к.м.н  С.О. Бакін – оформили членство в Спілці фахівців із безпеки життєдіяльності людини. (СФ БЖДЛ).

Спілка  ( голова – професор, д.т.н. В.В. Березуцький, Харків)  створена у 2000 році, активно співпрацює з науковими установами, вищими навчальними закладами, громадськими організаціями в сфері безпеки життєдіяльності, проводить курсову підготовку, підвищення кваліфікації та сертифікацію за європейськими програмами; організовує регіональний конкурс «Безпека очима дітей», Малу академію наук з БЖД, Міжнародну студентську олімпіаду з БЖД, конкурс студентських робіт та наукових публікацій. В грудні 2015 року професорсько-викладацький склад кафедри цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності представить наукові доповіді і статті на УІІ Міжнародній науково-методичній конференції "БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ У СУЧАСНИХ УМОВАХ".